„Kroz više od stotinu godina našeg pekarskog iskustva stvorili smo veliku obitelj kupaca koji vole kruh, peciva i slatke delicije iz naših toplih peći. To je vrijednost koja nas pokreće...“

Tražite sezonski posao? Postanite dio Mlinar tima!

djelatnici 084

Volite izazove, nova iskustva, želite raditi u dinamičnom kompetitvnom timu?
Prijavite se na naš oglas za posao i postanite dio našeg uspješnog tima i najveće pekarske grupacije.
Vjerujemo da radimo najbolji posao na svijetu, jer nam onaj osjećaj sreće na tisućama naših svakodnevnih kupaca kada kupe svoj omiljeni proizvod govori da su sva naša ulaganja u kvalitetu proizvoda i usluga opravdana.

Zbog povećanja obujma poslovanja trenutno smo u potrazi za sezonskim djelatnicima na području Istre, Kvarnera i Dalmacije.

1. Prodavač/ica pekarskih proizvoda (m/ž) – za potrebe sezonskih poslova s mogućnošću stalnog zaposlenja: Crikvenica, Novi Vinodolski, Vrsar, Poreč, Novigrad, Dubrovnik, Makarska-Tučepi, Vodice

2. Prodavač/ica pekarskih proizvoda (m/ž)- Zagreb, Zadar, Šibenik, Umag, Rovinj, Rijeka

Opis posla

- svakodnevna komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca
- informiranje kupaca o proizvodima
- rad na blagajni
- briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda
- priprema, slaganje i izlaganje proizvoda
- čišćenje i uređivanje prodavaonice i okolnog prostora

Uvjeti
- SSS
- Iskustvo rada u maloprodaji minimalno 6 mjeseci
- Izražene komunikacijske i prodajne vještine
- Ljubaznost i srdačnost u komunikaciji s kupcima
- Marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima

Što nudimo
Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje. Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji. Zaposlenicima koji će raditi sezonske poslove nudimo osiguran smještaj i dodatne financijske pogodnosti.

Pošaljite svoj životopis na e-mail: ljudski.potencijali@mlinar.eu.com ili nas kontaktirajte na broj telefona 091 238 2368.